| Nama | mesin penggulung foil tembaga |
|---|---|
| Penggunaan | gulungan foil berliku |
| Ketebalan foil cu | 0.2 - 2.0mm |
| Ketebalan aluminium foil | 0,3 - 3,0mm |
| Pemotongan | geser geser |
| Nama | mesin penggulung kertas timah |
|---|---|
| Fungsi | kumparan foil berliku |
| Konduktor | cu / al strip |
| Decoiler foil | 2 set |
| Tenaga motor | 22Kw |
| Nama | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | membuat gulungan foil |
| Ketebalan foil cu | 0.2 - 2.0mm |
| Ketebalan al foil | 0.3 - 3.0mm |
| Lebar belitan maks | 1200mm |
| Nama mesin | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Fungsi | gulungan berliku |
| Mode pengelasan | Pengelasan Titik |
| Jaminan | 12 bulan |
| motor | 4KW |
| Nama Produk | mesin penggulung foil tembaga |
|---|---|
| Aplikasi | gulungan foil berliku |
| Foil konduktor | cu / al strip |
| Dekoiler foil | 2 SET |
| motor | 30KW |
| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Nama Produk | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | gulungan strip berliku |
| Motor berliku | 22kw |
| Kecepatan berliku | 18 rpm |
| Ketebalan foil cu | 0.2 - 2.0mm |
| Nama | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| lebar foil | 600mm |
| Dekoiler foil | 2 buah |
| Kecepatan berliku | 0 ~ 26 rpm |
| Warna | seperti yang diminta |