| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| nama mesin | mesin penggulung kumparan |
|---|---|
| Penggunaan | gulungan transformator berliku |
| Jenis kawat | kawat bulat atau datar |
| Bahan Kawat | cu atau kawat al |
| Diameter kawat bulat | 0,3 ~ 5,0mm |
| Nama Produk | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Fungsi | kumparan foil berliku |
| Ketebalan foil cu | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Lebar foil maks | 1000mm |