| Nama Produk | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Fungsi | membuat gulungan foil |
| ketebalan Cu foil | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Maks. lebar foil | 1000MM |
| Nama | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | kumparan foil berliku |
| ketebalan Cu foil | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Maks. lebar foil | 800mm |
| Name | automatic coil winding machine |
|---|---|
| Function | winding wire coil |
| Wire | copper or aluminium wires |
| Machine color | optional |
| Round wire size | Φ0.3 ~ 5.0mm |
| Nama Produk | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | kumparan foil berliku |
| Ketebalan foil cu | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Lebar belitan maks | 1000mm |
| Nama Produk | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | foil konduktor berliku l |
| Ketebalan foil cu | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Toleransi keselarasan | 0,5 mm |
| Nama Produk | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | foil konduktor berliku l |
| ketebalan Cu foil | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Lebar foil | 200 ~ 800mm |
| Nama Produk | mesin penggulung foil tembaga |
|---|---|
| Fungsi | gulungan foil tembaga berliku |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| ketebalan Cu foil | 0,2 ~ 2,0mm |
| Kondisi | Baru |
| Nama | mesin penggulung kertas timah |
|---|---|
| Penggunaan | kumparan foil berliku |
| ketebalan strip Cu | 0,2 - 2,0mm |
| Ketebalan strip al | 0,3 - 3,0mm |
| Modus pengelasan | pengelasan TIG |
| Nama | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Fungsi | melilitkan kumparan trafo kering |
| ketebalan Cu foil | 0,2 ~ 2,0mm |
| Ketebalan al foil | 0,3 ~ 3,0mm |
| Modus pengelasan | CEKCOK |
| Nama | mesin penggulung foil transformator |
|---|---|
| Penggunaan | membuat gulungan foil |
| Ketebalan foil cu | 0.2 - 2.0mm |
| Ketebalan al foil | 0.3 - 3.0mm |
| Lebar belitan maks | 1200mm |